Świętokrzyski Marsz Niepodległości

7 listopada 2015 roku, kieleckimi ulicami przejdzie I Świętokrzyski Marsz Niepodległości. Po raz pierwszy w historii miasta, całe środowisko narodowe i kibicowskie: Trzecia Droga Kielce, Obóz Narodowo Radykalny, Młodzież Wszechpolska Świętokrzyskie, Kibice Razem Korona Kielce zgromadzi się razem, by tu na kieleckich ulicach, wspólnie uczcić pamięć naszych Bohaterów i pokłonić się Polsce w 97 rocznicę odzyskania przez nią Niepodległości.

Data 11 listopada nie jest dla nas kolejną zwykłą rocznicą. To dzień szczególny, symbol szczególnie ważny dla każdego, dla kogo Ojczyzna jest ważniejsza od wszystkiego innego. Dzięki temu listopad staje się także doskonałą okazją do tego by podkreślić w jak trudnej sytuacji znalazła się Polska i wykrzyczeć prawdę o Systemie i sprzedajnych politykach, którzy gnębią nasz Naród!

Mamy prawo do życia w silnym i niezależnym kraju! Dlatego przyjdźmy na marsz i pokażmy że naszego głosu nie da się zignorować. Widzimy się 7 listopada spełnijmy swój obowiązek jaki nałożyli na nas nasi Bohaterowie!

Mamy dla Was wszystkich ogromną niespodziankę! Po Świętokrzyskim Marszu Niepodległości (7 listopada) odbędzie się spotkanie z panem Jerzym Zawadzkim: członkiem Armii Krajowej i Powstańcem Warszawskim. Spotkanie z nim, rozpocznie się o godzinie 19 i będzie doskonałą okazją do poznania żywego świadka tamtych dni, który przekaże nam swoją historię, taką jaką ona była bez kłamstw i zniekształceń. Zapraszamy!

Widzimy się 7 listopada: najpierw o 17 na Placu Wolności, potem o 19 w Ośrodku Kibice Razem Korona Kielce (Piekoszowska 32)! Chwała Bohaterom!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij