ONR Toruń: obudź się Europo!

Przez ostatnie kilka miesięcy media skrupulatnie promowały „przyjęcie uchodźców”. W wielu programach wypowiadali się zarówno politycy, jak i celebryci, którzy nie wyrażali sprzeciwu wobec polityki multikulturalizmu. Była to jawna indoktrynacja społeczeństwa a ich poprawność polityczna nie znała i wciąż nie zna granic. Przez bardzo długi czas, narodowcy byli w Polsce krytykowani za radykalne stanowisko w sprawie imigrantów.

W Toruniu, podobnie jak w innych miastach w Polsce, pojawiły się transparenty zdobiące mosty, które są wyrazem buntu i oporu przeciwko polityce Unii Europejskiej, narzucającej nam przyjęcie islamistów.

Kosmopolityzm tak wiernie wyznawany przez środowiska lewicowe i liberalne, niszczy idee narodowe, osłabia patriotyzm w społeczeństwie, a także sprzyja imigracji, w tym przyjmowaniu fanatyków, którzy są niebezpieczni dla Polski i Europy. Dlatego wszechobecni zwolennicy przyjmowania imigrantów i ludzie, którzy twierdzą, że nie ma się czego bać- OBUDŹCIE SIĘ!!! Oni tu idą po to, by zniszczyć nasz naród i kulturę, zabrać wasz dom, zabić chrześcijan i Kościół Katolicki. W trosce o przyszłe pokolenie rodowitych Polaków, jednoczmy się! PRZESTAŃCIE BYĆ KONFORMISTAMI, NAJGORSZE CO MOŻE BYĆ TO BIERNOŚĆ!

12246787_1653037731637808_2998112842453560765_n

 

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij