Kraków: Wizyta działaczy Lealta – Azione

Miniony weekend był dla Brygady Małopolskiej ONR szczególnie ważny, ponieważ do Krakowa przyjechali zaprzyjaźnieni działacze z Lealtà – Azione. W sobotę mieli oni możliwość poznać szczegóły działania naszej organizacji podczas wykładu i wspólnej kolacji. Ponadto udali się na zwiedzanie kopalni soli w Wieliczce, która wyjątkowo im się spodobała. Następnego dnia odbyła się uroczysta Msza Święta w Kościele Mariackim i Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych, w którym wspólnie uczestniczyliśmy. Odbyła się również konferencja, podczas której nasi przyjaciele z Lealtà – Azione mogli nam przybliżyć charakter ich działalności. Na zakończenie weekendu wzięliśmy udział w koncercie zespołu Irydion, dzięki czemu nasi goście zapoznali się z polską muzyką tożsamościową.
Wizyta naszych przyjaciół z Włoch stanowi kolejny krok w dalszej współpracy, która mamy nadzieje będzie rozwijać się w równie szybkim tempie jak do tej pory.
La visita dei nostri amici italiani è stata un altro passo in un rapporto di cooperazione e amicizia che, come crediamo, si svilupperà con la stessa velocita con cui e cresciuta fin ora.

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij