Bielsko-Biała: Zaprotestujemy przeciwko imigrantom!

Ponownie Europa padła na kolana przed swoimi przyszłymi oprawcami.

Między bajki trzeba włożyć to, że służby specjalne oraz wprowadzanie stanów wyjątkowych będą w stanie zagwarantować nam większe bezpieczeństwo przed terroryzmem. Nie powinniście wszyscy wierzyć zdziwieniu, przerażeniu oraz deklaracjom demoliberalnych rządów europejskich o obronie „wartości europejskich” (cokolwiek miałoby to znaczyć!).

My, jako Obóz Narodowo – Radykalny, od lat przewidywaliśmy to, co się stanie, jeśli kolejna fala imigrantów będzie napływać do Europy i równolegle ze wzrostem siły wahhabickich grup terrorystycznych na Bliskim Wschodzie i w Afryce (szczególnie Państwa Islamskiego). Poza tym Polska i Europa Środkowa są już ostatnimi fortecami obrony, które mogą stawić opór islamskiemu najazdowi, ale potrzebne są do tego narody Europy gotowe do radykalnych rozwiązań oraz walki z lewicowymi i liberalnymi utopiami ideologicznymi, które prowadzą i chcą doprowadzić do narodowej tragedii oraz zniszczenia łacińskiej Europy.

Potrzebujemy wobec tego Waszego wsparcia! Wymuśmy na władzy realizowanie polityki imigracyjnej zgodnie z oczekiwaniami narodu polskiego, a nie – z dyktatem Niemiec i Unii Europejskiej!!

Zapraszamy wobec tego na kolejną manifestację przeciw sprowadzaniu imigrantów, która odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 17:00 na Starym Rynku (Plac ZWM) w Bielsku-Białej.

Dołączy do nas jako współorganizatorzy: NS Zadruga Podbeskidzie orazMłodzież Wszechpolska Bielsko – Biała. Patronat medialny objął potralKierunki.

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij