Oświadczenie: ONR ZA ŻYCIEM!

Oświadczenie Obozu Narodowo-Radykalnego ws komunikatu Prezydium Konferencji Episkopatu Polski i bluźnierczych ekscesów w kościele św. Anny w Warszawie.

Obóz Narodowo-Radykalny z szacunkiem i nieukrywanym entuzjazmem przyjmuje komunikat Prezydium Konferencji Episkopatu Polski z 30 marca 2016 r. w sprawie pełnej ochrony życia ludzkiego. Wychodząc naprzeciw apelowi Prezydium KEP, deklarujemy nasze zaangażowanie i nieustępliwą walkę o wprowadzenie w Polsce pełnej prawnej ochrony życia nienarodzonych.

Kwestia ochrony życia od poczęcia zajmuje szczególne miejsce w wachlarzu tematów poruszanych przez Obóz Narodowo-Radykalny na niwie społecznej. W ostatnich latach na terenie całego kraju aktywnie uczestniczyliśmy w wielu akcjach „pro life” organizowanych zarówno przez naszych działaczy jak też przez inne organizacje i środowiska. Nasze jasne stanowisko w sprawie ochrony życia od poczęcia wynika nie tylko z katolickiego charakteru naszej Organizacji, ale przede wszystkim z żywej Świętej Wiary w Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa rozpalającego nasze serca i dusze. W starciu cywilizacji życia i cywilizacji śmierci, bez wahania i z pełną determinacją stajemy po stronie Życia.

Jednocześnie, obserwując bluźniercze ekscesy takie jak w niedzielę 3 kwietnia 2016 r. w kościele św. Anny w Warszawie, zwracamy się do wszystkich środowisk katolickich, które do tej pory być może żyły jeszcze złudzeniami, z apelem o odważne stawienie czoła wrogom Kościoła.

 

Zarząd Główny Obozu Narodowo-Radykalnego

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij