OŚWIADCZENIE ZARZĄDU GŁÓWNEGO ONR WS. BREXIT

23 czerwca 2016 r. stał się datą historyczną. Brytyjczycy zadecydowali w drodze referendum o opuszczeniu struktur Unii Europejskiej, co będzie początkiem jej końca. Senne marzenia eurokratów o demoliberalnej utopii pryskają, ustępując miejsca coraz głośniejszemu krzykowi narodów europejskich, które nie tolerują przepełnionego butą i arogancją dyktatu Komisji Europejskiej.

Struktury Unii Europejskiej od dawna odgrywały rolę przedłużenia neo-imperialnej niemieckiej polityki zagranicznej budowanej za pomocą tzw. „miękkiej siły”. Ta tendencja stale narastała i nawet jeśli decyzja Brytyjczyków dodatkowo wzmocni Niemcy w ramach wspólnoty, to będzie to jedynie stan przejściowy, ponieważ Wielka Brytania szybko doczeka się na Starym Kontynencie swoich naśladowców, pozbawiających Berlin narzędzi nacisku na rządy innych państw.

Obóz Narodowo-Radykalny, zgodnie z rzuconym przez nas 1 maja 2016 r. hasłem „POLexit”, po raz kolejny wzywa do porzucenia przez Polskę rozpadającego się molocha i wyjścia ze struktur Unii Europejskiej. Przyszłość i bezpieczeństwo Polski leżą we własnej sile wewnętrznej i niezależnym systemie sojuszy gospodarczo-militarnych budowanych na bazie Grupy Wyszehradzkiej, poszerzanej stopniowo o kolejne państwa Europy Środkowo-Wschodniej leżące na linii północ-południe.
Stać nas na to. Odwagi!

Zarząd Główny ONR

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij