Rozliczmy lewactwo przed sądami!

Przywykliśmy do szkalowania przez lewicowe i liberalne organizacje oraz media wszelkich objawów patriotyzmu wśród młodego pokolenia Polaków. Ciągłe ataki na Żołnierzy Wyklętych, prowokacje na niezliczonej ilości manifestacji, na czele z Marszem Niepodległości na pewno utkwiły w pamięci wielu z nas. Nadszedł moment, kiedy należy powiedzieć – dość! Zamierzamy wytyczać procesy sądowe wszystkim tym, których tak boli duma z polskości i przywiązanie do wartości katolickich. Pierwszymi pozwanymi są Radomir Szumełda i Mateusz Kijowski.

Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny, jako ruch ideowo-wychowawczy, prowadzi legalną działalność statutową, której celem jest m.in. rozwijanie świadomości patriotycznej i obywatelskiej oraz dążenie do odrodzenia i pielęgnowania wartości zgodnych z duchem tradycji polskiej i kultury łacińskiej. W związku z tym będziemy występować także na drogę sądową w zakresie, w jakim będzie to konieczne dla obrony praw Stowarzyszenia i jego działaczy. Każdorazowo wytoczenie takiego procesu wymaga jednak dużych środków finansowych. Dlatego zwracamy się do wszystkich z prośbą o nawet najmniejsze wpłaty. Razem możemy wiele zdziałać!

Wesprzyj finansowo polskich patriotów oraz działaczy ONR! Dołóż swoją cegiełkę do budowy Wielkiej Polski i pozbycia się ze sfery publicznej lewactwa!

Wpłaty prosimy dokonywać na następujące dane:

STOWARZYSZENIE OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY KRS:

0000439902 22 1020 1042 0000 8702 0346 7594

Tytułem: „darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia”

Zebrane środki zostaną przeznaczone na cele statutowe organizacji, z uwzględnieniem niezbędnych wydatków na obsługę prawną procesów przeciw przedstawicielom lewicy, w obronie praw i dobrego imienia Stowarzyszenia i jego działaczy.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu i zaproszenia znajomych:

https://www.facebook.com/events/1669729526678032/

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij