Wigilia Brygady Mazowieckiej ONR

16 grudnia 2016 roku w Pruszkowie odbyło się spotkanie opłatkowe Brygady Mazowieckiej Obozu Narodowo – Radykalnego. Jako organizacja o profilu narodowo–katolickim czujemy się zobowiązani do kultywowania tradycji spotkań wigilijnych i obchodzenia jednych z ważniejszych świąt w kalendarzu liturgicznym.

Na wieczerzę zostały zaproszone także rodziny działaczy i sympatycy naszej organizacji. Punktualnie o godzinie 19:00 Modlitwą NSZ i Hymnem Młodych rozpoczęliśmy uroczystość. Po odczytaniu fragmentu Ewangelii o narodzinach Chrystusa i odśpiewaniu kolędy „Bóg się rodzi” przyszedł czas na składanie życzeń i dzielenie się opłatkiem. Podbudowani dobrym słowem zasiedliśmy do stołu, na których czekały wigilijne potrawy przygotowane przez koleżeństwo z Pruszkowa. W miłej atmosferze, przy dźwięku kolęd spędziliśmy resztę wieczoru. Wydarzenie to było doskonałą okazją do rozmów, wymiany doświadczeń i naładowania baterii na dalszą działalność społeczną.

W imieniu mazowieckich struktur Obozu Narodowo-Radykalnego życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych, spędzonych w pobożnym i rodzinnym duchu Świąt Bożego Narodzenia!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij