Pruszków: Zbiórka dla Domu samotnej matki w Brwinowie

Zakończyła się świąteczna zbiórka darów dla Domu samotnej matki w Brwinowie, która była już drugą edycją akcji!. Zbiórka została zorganizowana przez pruszkowski oddział Obozu Narodowo-Radykalnego

Przez trzy tygodnie zbieraliśmy produkty chemiczne, żywność długoterminową oraz ciepłe ubrania na zimę. Nasza akcja spotkała się z dużym odzewem, dlatego postanowiliśmy uruchomić zbiórkę pieniężną w Internecie. Za zebraną kwotę kupiliśmy produkty niezbędne do funkcjonowania Domu samotnej matki. W dniu 22 grudnia nasi działacze przekazali zebrane dary. Nasza wizyta spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem i wdzięcznością mieszkańców ośrodka. Zostaliśmy zaproszeni na wspólne ubieranie choinki i odśpiewanie kolęd. Jak widać po owocach naszej zbiórki oraz wszystkich innych akcji charytatywnych organizowanych przez środowiska narodowe i katolickie, w naszym społeczeństwie odradza się idea solidaryzmu narodowego.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim darczyńcom. Wynik drugiej świątecznej zbiórki okazał się zdecydowanie lepszy niż zeszłorocznej. Jesteśmy usatysfakcjonowani i zmotywowani do dalszej pracy, aby w przyszłym roku akcja okazała się jeszcze większym sukcesem!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij