Brygada Górnośląska Manifestacja przeciwko wschodniej imigracji !

19 marca br. w Częstochowie, na placu przy pomniku Orląt Lwowskich odbyła się manifestacja przeciw ukraińskim migracjom zarobkowym do naszej ojczyzny.
Jako pierwszy głos zabrał Kol. Konrad Kątny – zastępca koordynatora Brygady Górnośląskiej. W swoim przemówieniu poruszył ważną kwestię zabierania przez Ukraińców miejsc pracy naszym rodakom. Zwrócił również uwagę na metody pracodawców, kiedy to polski pracownik upomina się o należną mu płacę, by utrzymać dom oraz rodzinę. „Nie podoba się? To zamiast Was zatrudnię Ukraińców.” Wschodni imigranci nie zwracają uwagi na stosowany wobec nich wyzysk – pracują za stawkę o połowę mniejszą niż Polacy. Rząd Beaty Szydło prowadząc silną pro-ukraińską politykę nie stawia dobra naszego kraju na pierwszym miejscu, tylko zwraca uwagę na zyski. Liberalna gospodarka prowadzi po woli do upadku. Program „500+” w jakimś stopniu wspomógł polskie rodziny, ale co z tego, skoro dotychczasowe miejsca pracy zabiorą sprowadzani Ukraińcy? Kolejnym mankamentem są plany, by wschodni przybysze w jeszcze łatwiejszy sposób otrzymywali świadczenia socjalne.
Następnie głos zabrał kolega z Młodzieży Wszechpolskiej. Zwrócił uwagę, na niechęć asymilacji Ukraińców i coraz większe ich wymagania od „polskiego” rządu, który zapewne bardzo chętnie je zrealizuje.
Przechodnie zatrzymywali się i wspólnie z nami okazywali swój sprzeciw.
Wszystkim organizacjom, serdecznie dziękujemy za wsparcie.
Narodowemu Myszkowowi, Młodzieży Wszechpolskiej z Częstochowy, Dąbrowy Górniczej oraz Zawierciańskiej Inicjatywie Narodowej.
Praca w Polsce dla Polaków !!!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij