NOWA ODSŁONA STRONY BRYGADY MAZOWIECKIEJ ONR!

Mamy przyjemność zaprezentować nową, w pełni profesjonalną, przyjemną dla oka, ale i spełniającą liczne funkcje użytkowe, stronę Brygady Mazowieckiej Obozu Narodowo-Radykalnego: http://www.onrbrygadamazowiecka.pl/

To z pewnością przez wiele osób długo wyczekiwany projekt, odpowiadający na współczesne wyzwania w zakresie promocji i docierania do społeczeństwa. Liczne problemy, jakie napotykaliśmy np. na największym portalu społecznościowym – Facebook (doskonale znana kwestia cenzury treści narodowych i niepoprawnych politycznie), z pewnością zostaną w sporym stopniu rozwiązane dzięki własnej, niezależnej witrynie. Warto odnotować, że odtworzyliśmy również kanał na YouTube, stworzony został profil zawierający fotorelacje na portalu Flickr, a na naszym koncie Twitter znajdziecie relacje live z akcji, czy też komentarze do wydarzeń ze świata politycznego. Wróćmy jednak do głównego wątku.

Zasadniczą treść strony stanowić będą bieżące relacje z akcji, które organizujemy, okraszone galeriami zdjęć i nagraniami. Wizytujący stronę przeczytają czym jest ONR, jakie cele sobie stawia, jak brzmi deklaracja ideowa organizacji oraz jak prezentują się jej struktury i inicjatywy na Mazowszu. Liczne grono naszych działaczy zaangażowanych jest w działalność naukowo-szkoleniową ONR, dlatego odwiedzając stronę warto zapoznać się z publicystyką poruszającą zagadnienia ideowe, historyczne czy społeczne. Osoby zainteresowane aktywną działalnością mają możliwość wysłania ankiety rekrutacyjnej, a sympatycy mogą wesprzeć nas finansowo oraz zapoznać się z planowanymi akcjami.

Serdecznie zapraszamy do regularnych odwiedzin strony, dyskusji w komentarzach, a także zapisywania się do newslettera!

Obóz Narodowo-Radykalny Brygada Mazowiecka

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij