Już jest! Portal Mediów Narodowych gotowy!

Od kilku miesięcy środowiska narodowe skupione wokół Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, w tym Obóz Narodowo-Radykalny, prowadziły zbiórkę pieniężną na budowę od podstaw własnych, niezależnych, narodowych nie tylko z nazwy mediów.

▶▶▶ Sprawdź teraz: https://medianarodowe.com/ ◀◀◀

http://www.youtube.com/watch?v=n9lF5Ez-g2o

Po kilku transmisjach z manifestacji w Warszawie, materiale na temat sytuacji mieszkańców gminy Góra Kalwaria, związanej z ośrodkiem dla uchodźców, mamy przyjemność zaprezentować Państwu kolejny, kluczowy punkt mediów – portal informacyjno-publicystyczny: https://medianarodowe.com/

Liczymy, że medium to wypełni lukę w szeroko pojętej scenie patriotycznej, często rozchwytywanej przez partyjne organy, narzucające własną narrację, nie stroniącej od politycznej poprawności. Media Narodowe to projekt przełomowy, łamiący stereotypy i propagandę. Nie uciekający od trudnych tematów, ale skupiający się także na codziennych problemach zwykłych Polaków.

Mamy nadzieję, że wspólnym wysiłkiem wypromujemy Media Narodowe na pozycję poważnego gracza społeczno-politycznego świata medialnego. Zachęcamy Państwa do bieżącego śledzenia portalu, subskrybowania kanału YouTube oraz polubienia profilu na portalu Facebook.

Z tego miejsca dziękujemy gorąco również wszystkim, którzy wspomogli materialnie projekt!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij