Częstochowa: 73. Rocznica Powstania Warszawskiego. Postkomuna chce być patriotyczna?

Kolejna rocznica Powstania Warszawskiego za nami a wraz nią głębokie refleksje dotyczące tamtych dni, które wciąż ukierunkowują naszego ducha do dalszej pracy tworzenia nowej generacji Polaków. 1 Sierpnia w Częstochowie, aby tradycji stało się zadość, spotkaliśmy się na Placu Biegańskiego o godz. 17:00 oddając hołd Bohaterom Powstania Warszawskiego, którzy 73 lata temu przelali krew za wolność naszej Ojczyzny. Ta heroiczna walka, którą stoczyli żołnierze organizacji niepodległościowych wraz z tysiącami cywilów, chodź ostatecznie przegrana, będzie dziś i jutro upamiętniana przez nasze środowiska aby każdy nieprzychylny Polakom osobnik, czy to w Polsce czy zagranicą, miał świadomość, że naszego narodu nie da się zniewolić batem czy innymi metodami. Kłaniamy się Powstańcom bo to Oni pokazali nam jak wysoką cenę może kosztować nasza wolność i dlatego też będziemy dalej pracować, poświęcać swój czas aby do podobnej sytuacji w przyszłości nie doszło a nasza Ojczyzna była autonomiczna i niezależna od sił nam nieprzychylnych.

Po Godzinie „W” dołączyliśmy do lokalnych obchodów na Mszę Św. organizowaną przez Związek Armii Krajowej a następnie złożyliśmy kwiaty pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza.

Natomiast jeśli chodzi o udział kilku delegacji postkomunistycznych(bo zwyczajnie ich sympatyków nie było)podczas wczorajszej rocznicy to zakazać im oddania hołdu Powstańcom nie można ale zadajmy sobie pytanie. Czy przyszli w szczerych intencjach, czy na pokaz aby celowo zmylić społeczeństwo i wytrzeć sobie mordę patriotyzmem? Chodź byśmy chcieli aby to były szczere intencje to oczywistością jest dla Nas, że jest to hipokryzja. Jednego dnia szkalują nasze środowiska, które wzorują się na swych protoplastach z AK, NSZ i innych org. walczących w Powstaniu Warszawskim przeciwko nazistom, a drugiego chcą składać kwiaty ze wszystkimi chociaż ich protoplaści albo stali na prawym brzegu Wisły albo w tym czasie na zachodzie tworzyli demoliberalny porządek.

Nie pisalibyśmy tak obszernego artykułu, ale niestety czas wymaga sprostowań. Dodać też trzeba, że w tym czasie internet został zalany ogromną dezinformacją na temat polskich nacjonalistów walczących w Powstaniu Warszawskim. A już przegięciem było zmanipulowanie przez marksistów kulturowych z Razem symbolu „Polski Walczącej” jakoby był to symbol walki z faszyzmem. Dla niedoinformowanych – faszyzm był we Włoszech i trzeba sobie zadać pytanie czy Włosi okupowali Warszawę?. Nie! Jest to manipulacja systemu komunistycznego, który każde ugrupowania narodowe w krajach międzymorza tak przedstawiał i dalej jest on kolportowany przez nieprzychylne Polsce ośrodki. Pamiętajmy, Polacy walczyli z Nazistami hitlerowskich Niemiec i Rosji radzieckiej Stalina!

Czołem Wielkiej Polsce!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij