Toruń przeciw terroryzmowi

W sobotę dnia 5.12 o godzinie 12:00 pod pomnikiem Mikołaja Kopernika na Rynku Staromiejskim w Toruniu odbyła się manifestacja „Toruń przeciw terroryzmowi”, zorganizowana przez Obóz Narodowo- Radykalny Oddział Toruń przy wsparciu Młodzieży Wszechpolskiej. Poprzez uczestnictwo w zgromadzeniu mogliśmy wyrazić dezaprobatę dla przyjmowania islamistów do Polski.

W przemówieniach zwrócono uwagę na problem, jak wielkim zagrożeniem są wyznawcy Koranu dla Europy. Poruszono także kwestię ostatnichtragicznych wydarzeń we Francji, która stała się ofiarą własnej polityki multi-kulti. Podkreślono, że muzułmanie, których media kreują na uchodźców to młodzi mężczyźni w wieku poborowym, którzy zamiast walczyć o swój kraj, uciekają z niego w celu islamizacji Europy.

Zarówno przed, jak i po manifestacji, Policja bezpodstawnie legitymowała członków zgromadzenia. Zwracamy uwagę na to, że jeżeli policjant chce wylegitymować jednostkę, ma obowiązek podać swoje imię, nazwisko i stopień w sposób umożliwiający odnotowanie tych danych. Ponadto musi podać przyczynę podjęcia czynności służbowej oraz podstawę prawną jej podjęcia. Niestety nic takiego nie miało miejsca.

Mimo niepotrzebnego zaznaczania swojej obecności przez Policję na różne sposoby, manifestacja przebiegła pomyślnie i bezpiecznie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie!

Czołem Wielkiej Polsce!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij