ONR: Marsz Niepodległości 2016 – fotorelacja

Za nami już kolejny Marsz Niepodległości, podobnie jak w zeszłym roku pochód przeszedł spokojnie bez większych incydentów. Fakt ten powinien dać do myślenia dziennikarzom i przeciwnikom manifestacji, dlaczego w czasach rządów PO-PSL wyglądało wszystko zupełnie inaczej.

Nie udała się również próba prowokacji ze strony Komitetu Obrony Demokracji, nie wspominając o „wyszczekanych” na portalach internetowych, przedstawicielach skrajnej lewicy.

Z porządkiem świetnie dawała sobie radę Straż Marszu Niepodległości, co widać było na każdym kroku, a organizatorzy mieli wszystko pod kontrolą.

Do Warszawy zjechali się przedstawiciele wszystkich Brygad Obozu Narodowo-Radykalnego, wielu z nas wykonywało sporo pracy przy samej organizacji Marszu.

Jesteśmy przekonani, że z każdym rokiem inicjatywa będzie się coraz lepiej rozwijać. Z tego miejsca składamy podziękowania dla całego Stowarzyszenia Marszu Niepodległości; wszystkich osób, które dbały o nasze bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg manifestacji.

Marsz Niepodległości pokazuje, że młodzi Polacy chcą patriotycznych wartości i żadna medialna propaganda nie jest w stanie tego zmienić.

Do zobaczenia za rok!

Galeria: http://https://kierunki.info.pl/2016/11/onr-marsz-niepodleglosci-2016-fotorelacja/

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij