Marsz Victorii Wiedeńskiej oraz konferencja „zagrożenia islamu”

9 września w Krakowie odbędzie się kolejny Marsz Victorii Wiedeńskiej organizowany przez Brygadę Małopolską Obozu Narodowo-Radykalnego.

334 rocznicę polskiego zwycięstwa pod Wiedniem warto uczcić głównie z dwóch powodów. Pierwszym jest niewątpliwie kultywowanie jakże ważnej dla chrześcijańskiej Europy glorii polskiego oręża, pamięć o bohaterach tamtych wydarzeń, czy budowanie w narodzie poczucia dumy i ducha zwycięzców.

Drugą przyczyną jest obecna sytuacja demograficzna w Europie i masowa emigracja islamistów na Stary Kontynent. Jako Polacy, spadkobiercy husarii, która powstrzymała zalew islamu musimy głośno zamanifestować swój sprzeciw wobec roszczeniowej postawy imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

O godznie 15:00 ruszamy z Placu Wolnica, by przejść na Rynek Główny. Manifestacja zakończy się pod Grobem Nieznanego Żołnierza na Placu Matejki.

Następnie odbędzie się konferencja na temat „zagrożeń ze strony islamu”. Konferencja odbędzie się około godziny 18:00 w lokalu przy ul. Warszawskiej 15. Głos zabiorą:
Justyna Helcyk
Adam Seweryn – kierownik sekcji naukowo-szkoleniowej ONR

Wszystkich utożsamiających się z powyższym apelem zapraszamy do udziału w naszej inicjatywie. Szczegółowe informacje będą publikowane na naszym profilu.
Czołem Wielkiej Polsce!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij