Oświęcim: Kontra do Marszu Antyfaszystowskiego

W dniu 23 IX Brygada Małopolska wraz z Brygadą Górnośląską zorganizowały legalną kontrmanifestację przeciwko marszowi organizowanemu przez (aż 10 organizacji!) KOD_Małopolskie, Nowoczesna Małopolskie, Queerowy Maj / Marsz Równości w Krakowie itp.).

„Marsz miliona” w Oświęcimiu został ostatecznie odwołany przez organizatorów na Facebooku i żadna z osób, które organizowały Marsz Antyfaszystowski nie pojawiła się na zorganizowanym przez siebie wydarzeniu. Widać, że deszcz czy raczej mżawka mocno przestraszyła wielkich działaczy.

Pogoda nie przeszkodziła jednak Pokoleniu Polski Jutra w zrealizowaniu planów na ten dzień. Zgromadzenie rozpoczęło się od przemarszu po placu Kościuszki i pierwszych okrzyków:”Górnośląski Górnośląski ONR” oraz „Małopolski Małopolski ONR”, następnie uformowaliśmy dwuszereg i rozpoczęliśmy przemówieniem Kol. Edwina.

Treść zamieszczamy poniżej:

„Niccolo Makiaveli ukuł niegdyś tezę, że istnieją dwa sposoby walki odważny jak lew lub podstępny jak lis. Jak walczy ONR wie każdy. Twardo idziemy drogą Honoru i naszej Świętej Wiary jak lwy. Jak walczą oni? Kłamią i manipulują faktami, by zaistnieć. W pozwie na naszą organizację zarzucili, że tu, w Oświęcimiu, obrzucaliśmy ich petardami. Jest to obrzydliwe kłamstwo, ponieważ staliśmy w centralnej części rynku z tablicami w rękach. Na tablicach wypisana była liczba ofiar zamachów dokonanych w zachodniej Europie. Oni jednak tak często posługują się fałszem, że nawet na miano lisów nie zasługują, bo obrażalibyśmy zwierzę. Bliżej jest im do raka, który niszczy organizm, z którego wyrósł.

Kodotwór oskarża nas o faszyzm. Używa tego słowa niczym szaman klątwy mającej wywołać szybką śmierć naszej organizacji. Używają tego słowa niczym UB-ckiej białej pałki. Liczą na to, że bijąc nas tym określeniem w końcu nas zabiją i wypchnął z przestrzeni publicznej. My jednak dumnie unosimy głowy i głośno sprzeciwiamy się kłamstwom kodotworu. Jesteśmy ruchem Narodowo-Radykalnym, a nie faszystowskim. Nie głosimy jak faszyści idei nowego człowieka. Nie głosimy też idei nowej kultury. Nie mianujemy także państwa absolutem na wzór faszystowski. Jesteśmy ruchem czysto Polskim i Katolickim, więc nie zgadzamy się na ponoszenie winy za włoskie grzechy. Dlatego dziś stoimy tutaj dumnie z flagami biało-czerwonymi i naszymi falangami dając odpór ich haniebnej propagandzie.

Kodotwór wmawia nam, że boimy się uchodźców. Nie rozróżniają oni bowiem imigrantów ekonomicznych stosujących Jihad i Takiję od uchodźców. Nie widzą związku między zamachami w Europie Zachodniej. Krew wsiąkająca w ulice Londynu, Barcelony czy Manchesteru nie robi na nich wrażenia. W swoich opaskach na oczach nie widzą, że mają ręce splamione krwią tych ofiar w sojuszu z Eurokratami odpowiedzialnymi za te zbrodnie. Opaski politycznej poprawności nie pozwalają im dostrzec prostego faktu, że to religia wiecznego spokoju morduje na ulicach. Dlatego my jako katolicy stoimy tutaj ramię w ramię, by odpowiedzieć na ich zbrodniczą ideologię stanowczym sprzeciwem.

Zarzucają nam antysemityzm. Obrzucają nas winą za niemieckie grzechy próbują wmówić innym, że jesteśmy polskimi nazistami. Ci zdrajcy robią to wspólnie z przyklaskującymi im Niemcami. Dziećmi i wnukami nazistów, którzy mordowali naszych rodaków. Cieszą się ze wsparcia Angeli Merkel i Martina Schultza, którzy zgadzają się na politykę zrzucania na Polaków winy za holocaust. Kłamią i obrzucają ofiary zbrodniami ich katów. W końcu to Jan Mosdorf został zamordowany w Auschwitz za pomaganie żydom. To Edward Kemnitz dostał medal SWNS od żydowskiego instytutu Jad Waszem. To Brygada Świętokrzyska NSZ wyzwoliła obóz koncentracyjny w Holiszowie ratując od śmierci w płomieniach 280 żydówek i ok. 700 kobiet innych narodowości. Za takie bohaterstwo dziś szarga się ich dobre imię. Mówimy temu głośne i stanowcze nie!”

Następnie głos zabrał Kol. Konrad z Brygady Górnośląskiej – pięknie dobranymi słowami podsumował pracę Ideową, która wykonujemy. Po Przemówieniu Kolegi zgromadzenie zostało rozwiązane.

Czuliśmy się zobowiązani do stawiennictwa, do stawienia czoła fałszu i obłudzie osób stojących w szeregach, szkodliwych dla Narodu, organizacji.

My Polscy Narodowcy, trwamy i trwać będziemy, nieustannie się rozwijając!
Z narodowym pozdrowieniem.
Czołem Wielkiej Polsce!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij