Włodawa: „Słodka Krew” – oddaj krew, uratuj życie

„Słodka Krew – oddaj krew, a czekolady przekaż dzieciom” to ogólnopolska akcja charytatywna mająca na celu propagowanie krwiodawstwa i pomocy potrzebującym.
Nazwa pochodzi od idei inicjatywy w myśl której czekolady, otrzymane po oddaniu krwi, przekazujemy dzieciom w lokalnych domach dziecka, świetlicach środowiskowych czy domach samotnej matki. Oddając krew ratujemy życie, ofiarując czekolady obdarowujemy uśmiechem.
We Włodawie jest to już piąta akcja pod szyldem „Słodka Krew” organizowana przez włodawski oddział Obozu Narodowo-Radykalnego. Czekolady z poprzednich edycji przekazywaliśmy na ręce dzieci mieszkających w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej we Włodawie.
Wydarzenie odbędzie się 19.12.2017r. (wtorek) w siedzibie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Włodawie (ul. J. Piłsudskiego) w godzinach 7:15 – 12:15.
Tę edycję organizujemy wspólnie z Pankration Włodawa. Możliwość spowodowania szczerego uśmiechu na twarzach dzieci i młodzieży jest czymś bezcennym. Jesteśmy dumni, że w naszym mieście ludzie chcą bezinteresownie pomagać i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w akcji.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/132377360792503/

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij