Brygada Kujawsko-Pomorska na Pielgrzymce Kibiców na Jasną Górę 2018

W sobotę 13-ego stycznia odbyła się dziesiąta Ogólnopolska Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę. Nie zabrakło również reprezentacji ONR Brygady Kujawsko-Pomorskiej.
Tegoroczne hasło Pielgrzymki brzmiało: „Dla Niepodległej”. „W czasie naszej pielgrzymiej wędrówki do duchowej stolicy Polski, wielokrotnie słyszeliśmy z ust współczesnych faryzeuszów i uczonych, że to nie jest miejsce dla nas. Pouczali wszystkich kto może, a kto nie może pielgrzymować do najświętszego dla nas Polaków sanktuarium, cenzurowali kazania i wykłady. Mogą nas zewsząd przepędzić, ale Pan Jezus nas nigdy nie wyrzuci ze swojego serca, zawsze nas będzie przygarniał i nas kocha” -mówił do zgromadzonych ks. Jarosław Wąsowicz, główny organizator kibicowskich spotkań.

Przemówienie ks. Wąsowicza ->

Na Jasnej Górze nie zabrakło tego rac i transparentów. Należy wskazać, że obchodom towarzyszyła specjalna oprawa: orzeł na biało-czerwonym tle. Ultrasi odpalili też setki rac. Pielgrzymkę próbowali zakłócić przedstawiciele grupy Obywatele RP, oczywiście prowokacja nie wyszła, co zresztą nie dziwi nikogo!

Relacja video z Pielgrzymki ->

Udział w jubileuszowej Pielgrzymce Kibiców na Jasną Górę był czymś niezapomnianym, za rok na pewno Nas tam nie zabraknie!
Czołem Wielkiej Polsce

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij