#PolkaPotrafi Narodowcy promują Halinę Konopacką

W styczniu Brygada Łódzka Obozu Narodowo-Radykalnego rozpoczęła popularyzację inicjatywy #PolkaPotrafi. Ostatnio mogli państwo przeczytać na naszej stronie biografie jednej z Polek, która wpisała się na karty historii, Haliny Konopackiej.
Popularyzacja tematu wybitnych Polek oprócz działania w cyberprzestrzeni została również przeniesiona na ulice województwa łódzkiego.

Piotrkowski oddział ONR także dołożył swoją cegiełką w realizację tego świetnego projektu. O polskiej lekkoatletce-Halinie Konopackiej mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego mogli się dowiedzieć nie tylko z naszych stron internetowych. W mieście rozdawano ulotki z jej krótką biografią oraz wykonano tematyczne plakatowanie.

Podobnie również co działacze z Piotrkowa, łódzka struktura ONR korzystając z organizowanego „Czarnego Protestu” 17 stycznia na łódzkim pl. Wolności, rozdawała ulotki z biografią Haliny Konopackiej wśród uczestniczek pikiety. Mimo stanowiska obrony kobiet przed groźnym „kaczyzmem” i wszystkiemu, co kobietom zagraża, uczestniczki, które z początku bardzo były uradowane owymi ulotkami, po przeczytaniu kto jest ich autorem, wpadły w niemałe zakłopotanie.

Działacze ONR z Wieruszowa zorganizowali plakatowanie informacji o inicjatywie i wizerunku Haliny Konopackiej w powiecie w wieruszowskim.

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij