ONR w Wielkopolsce uderza w PiS: Dobra zmiana czy takie samo zło?

Wielkopolski ONR ruszył z nową kampanią wymierzoną w centroprawicowy PiS. Narodowcy punktują hipokryzję partii rządzącej.

Większość patriotycznie nastawionych Polaków uważa, że skoro Platforma Obywatelska została odsunięta od władzy to nie muszą już walczyć o poprawę swojego bytu i naprawę państwa. W końcu nadeszła “Dobra Zmiana” i nie muszą już nic robić.

Wielkopolscy ONR-owcy od początku rządów bacznie przyglądali się rządom PiS-u. Dzięki temu mogli wynotować afery i błędy popełnione przez PiS. W połowie marca rozpoczęli akcję informującą o tym mieszkańców całego województwa.

Na ulotkach poza krytyką znalazły się alternatywne rozwiązania jakie preferowaliby narodowi radykałowie. Każdej władzy należy przyglądać się i nie zadowalać mniejszym złem.

Oddolny nacisk może być skutecznym instrumentem wpływania na władze co pokazały chociażby niedawne protesty przeciwko przyjmowaniu tzw. uchodźców.

Akcje promocyjną skomentował Bartosz Minge z ONR:

Chcemy pokazać, że Wielkopolanie nie muszą wybierać mniejszego zła oraz powinni wywierać nacisk na rząd w celu kierowania się interesem narodowym w polityce

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij