Poznań: Nie dla USA, UE i NATO!

1 maja obchodzimy Święto Pracy oraz wspominamy św. Józefa Rzemieślnika. Poza tymi radosnymi datami 1.05 to niestety haniebna rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji nasi poznańscy aktywiści udali się na ulice stolicy Pyrlandii aby oczyścić je z obcych elementów jakimi są szmaty będące symbolem eurokołchozu. Jako, że dzień później przypada święto flagi państwowej z poznańskich ulic znikły także inne flagi. 

Tego samego dnia na jednym z wiaduktów rozwiesili upiększone wersje „flagi” Unii Europejskiej. Jedną z nich została przekreślona, a druga poza gwiazdkami miała także sierp i młot, co nie dziwi patrząc na sympatie polityczne czołowych dygnitarzy UE, którzy lubią oddawać cześć Marksowi, Leninowi czy Stalinowi.

https://twitter.com/OnrWielkopo…/status/991987040668540928

Po wszystkim staropolskim, majówkowym zwyczajem udali się na ognisko.

Nasz sprzeciw wobec USA wynika z faktu, iż imperium zła jako światowy żandarm od ’45 roku odpowiada za większość wojen jakie wybuchały na każdym kontynencie. Często poprzez wojnę realizuje interesy swoje oraz wielkich, ponadnarodowych korporacji. Od momentu wejścia przez nasz kraj do NATO, polscy żołnierze stali się najemnikami walczącymi w interesie jankesów i ich koncernów. Nie ma na to naszej zgody!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij