Brygada Mazowiecka: Czerwcowa akcja rekrutacyjna

Tak jak w maju, tak i w czerwcu Brygada Mazowiecka Obozu Narodowo-Radykalnego nie ustaje w wysiłkach na rzecz informowania opinii publicznej w Warszawie i okolicach o naszej działalności i o możliwościach dołączenia do naszych szeregów. W wielu miejscach w stolicy, a w szczególności w okolicach warszawskich wyższych uczelni, m.in. Uniwerytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej czy Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego nasi działacze i wolontariusze rozdawali ulotki informujące młodych Polaków, którym bliskie są takie wartości jak Bóg, Honor, Ojczyzna, Rodzina, Tradycja i Przyjaźń o możliwości dołączenia do nas aby wspólnie budować Wielką Katolicką Polskę. 

To niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę internetową www.onr.com.pl wypełnić zamieszczoną tam ankietę i… na pewno się odezwiemy.
Jednocześnie z akcją ulotkową szeroko prowadzona jest też akcja plakatowa w całym mieście.

Wszystkie te nasze działania mają jeden wspólny cel. Chcemy pobudzić do działania wszystkich tych, którym na sercu leży dobro naszej Ojczyzny. Ojczyzny, która jest w szczególnej potrzebie. W dobie zalewającego nas zachodniego liberalizmu, rosnącego w siłę neomarksizmu i wciąż zagrażającej nam szerokiej fali imigracji, nie tylko islamskiej, ale także ukraińskiego zalewu tzw. taniej siły roboczej, apelujemy.


Drogi Patrioto! Nie siedź w domu przy komputerze lajkując nasze działania w internecie tylko wstąp w nasze szeregi i podejmij wspólnie z nami walkę o Wielką Katolicką Polskę.


Dołącz do nas!
CZOŁEM WIELKIEJ KATOLICKIEJ POLSCE!!!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij