Reprezentacja ONR-u z wizytą w Rimini

6 lipca na zaproszenie włoskich nacjonalistów z Forza Nuova, reprezentacja Obozu Narodowo-Radykalnego odwiedziła włoskie miasto — Rimini. To właśnie tam, dokładnie rok temu, horda imigrantów brutalnie zaatakowała polskie małżeństwo.

Wspólnie z włoskimi przyjaciółmi zorganizowaliśmy nocne patrole na plaży w Rimini. Oczywiście nasza akcja miała wymiar symboliczny, chcieliśmy pokazać, że w sytuacji, w której obecnie znajduje się Europa, to właśnie nacjonaliści są jedyną grupą, która będzie w stanie przeciwstawić się atakom ze strony imigrantów.

Warto również przypomnieć, że środowiska narodowe w całej Europie od samego początku protestowały i uczulały społeczeństwa przed przyjmowaniem nielegalnych imigrantów. Niestety w wielu miejsca sytuacja wymyka się spod kontroli.

O naszym przyjeździe pisały również włoskie media, które szkalowały naszą organizację, a także przeprowadzały protesty w związku z naszą akcją patrolową. Nadal mimo tak ogromnego niebezpieczeństwa, włoska lewica jest zaślepiona tolerancją i próbuje dyskredytować nacjonalistów. Co ciekawe w dniu, w którym głośno mówiliśmy o sprawie napaści na Polkę brutalnie zgwałconą na rimińskiej plaży, głos zabrały włoskie feministki. Niestety rok temu nie miały tyle odwagi, aby wyjść na ulicę i demonstrować sprzeciw wobec wykorzystywania seksualnego kobiet.

Wzięliśmy udział również w konferencji Forza Nuova, w której jednym z prelegentów był nasz przedstawiciel Kol. Damian Kita. Długo rozmawialiśmy na temat wyzwań i zagrożeń, jakie obecnie czyhają na nasz kontynent. Rozmawialiśmy również o dalszej współpracy naszych organizacji.

Na zakończenie pobytu udało nam się zwiedzić kilka ciekawych miejsc oraz zintegrować z przyjaciółmi z włoskiej organizacji.

Już w listopadzie na pewno zobaczymy się ponownie za sprawą Marszu Niepodległości. Tym razem Forza Nuova ponownie zawita do Polski!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij