Łomża: Piknik i Koncert Patriotyczny

W minioną niedzielę działacze naszej organizacji licznie zjawili się na Pikniku i Koncercie Patriotycznym w Łomży. Nie zabrakło również Zarządu Głównego, w tym Kierownika ONR — Kol. Tomasza Dorosza.

Wydarzenie organizowane było przez środowisko Łomżyńskiego Przeglądu Narodowego w ramach Budżetu Obywatelskiego miasta Łomża. Celem akcji było krzewienie lokalnego patriotyzmu wśród mieszkańców miasta i okolic za pomocą wartości artystycznych.

Na koncercie mogliśmy usłyszeć Kapucyński Zespół Uwielbienia, Wyrwanych z Niewoli, 5-tkęBasitego, a także kapelę Irydion oraz gwiazdę wieczoru — rapera TAU.

W czasie trwania imprezy zgromadzeni łomżyniacy mogli uczestniczyć w kilku akcjach dobroczynnych. Dzięki zaangażowaniu przybyłej na koncert publiczności ambulans krwiodawstwa zebrał 11 litrów krwi.

Nie mogło zabraknąć również atrakcji dla najmłodszych oraz konkursów z nagrodami. Wydarzenie o charakterze religijno-patriotycznym niewątpliwie wpisało się w obchodzony w tym roku jubileusz 600-lecia nadania praw miejskich Łomży.

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij