Brygada Łódzka: W hołdzie Krystianowi

W piątek 21 września działacze Brygady Łódzkiej Obozu Narodowo-Radykalnego wyrazili solidarność z bliskimi zamordowanego w Niemczech rodaka oraz sprzeciw wobec islamizacji Europy.

Tuż po godzinie 18:00 przy ulicy Piotrkowskiej 113 kilkunastoosobowa grupa członków ONR Łódź i przedstawicieli innych środowisk patriotycznych ustawiła się wzdłuż chodnika, aby zwrócić uwagę na problem migracji, którego skutkiem jest śmierć młodego człowieka. Uczestnicy akcji trzymali w rękach kartki z hasłami pamięci o zamordowanym i wyrazach sprzeciwu wobec śmiercionośnej polityce przyjmowania wrogich naszej kulturze przybyszy arabskich. Nie zabrakło także flag państwowych i organizacyjnych. Głos w tej sprawie zabrali kolejno: Krzysztof Szałecki i Piotr Przybylak.

W przemówieniach koledzy przybliżyli słuchaczom sprawę Krystiana, który wyjechał do Niemiec, aby pracować tam jako glazurnik. Dwudziestolatek wspierał finansowo rodzinę i przesyłał pieniądze na rehabilitację swojego brata.

Wracając z imprezy, napotkał obok meczetu mężczyznę opisywanego jako typ „południowca” o kilkudniowym zaroście, który zamordował go przy użyciu noża.

Cieszący się nienaganną opinią Polak został w ten sposób kolejną ofiarą chorej ideologii multikulturalizmu.

Po wprowadzeniu nie zabrakło także wspomnienia o poprzednich atakach na naszych rodaków za granicą i niebezpieczeństwie związanym z coraz większym napływem imigrantów do Polski. Mówcy wytknęli partii rządzącej kłamliwe obietnice o powstrzymaniu napływu obcych nam kulturowo mas ludności do Polski oraz polityce regionalnej dotyczącej przyjmowania i faworyzowania imigrantów w wykonaniu Platformy Obywatelskiej.

Wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem przechodniów, którzy obserwowali pikietę i wyrazili swoje poparcie brawami. Nie wszyscy jednak dostrzegają problem napływu wrogiej nam ludności z krajów arabskich, co widać było po reakcjach części przechodniów. Warto zadać sobie pytanie ile jeszcze istnień ludzkich musi pochłonąć fala islamskiej nienawiści, zanim zaczniemy troszczyć się o swoje bezpieczeństwo.

Pamięć Krystiana uczczono minutą ciszy.

 

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij