Wrocław: Marsz ,,Stop pedofilii”

Fundacja Pro – Prawo do Życia Wrocław, Krucjata Młodych, Młodzież Wszechpolska i Brygada Dolnośląska Obozu Narodowo-Radykalnego zorganizowały Marsz „Stop pedofilii”.

Uczestnicy Marszu mogli posłuchać o powiązaniu homoseksualizmu z pedofilią oraz o duchowej szkodliwości praktykowania dewiacji i zboczeń. Każdy, kto był w pobliżu dowiedział się, że mimo nikłego udziału w liczebności całych społeczeństw homoseksualiści odpowiadają za dużą część zbrodni pedofilii. Przede wszystkim jednak, mieszkańcy Wrocławia, razem z organizatorami wspólną modlitwą przepraszali Pana Boga za siejących publiczne zgorszenie pederastów, dewiantów i ich zwolenników.

Marsz „Stop pedofilii” szedł za lewacko-liberalnym „Marszem równości”. Przepraszaliśmy Pana Boga w imieniu tych, którzy maszerowali przed nami. I wbrew temu, co powiedział Pan Imiela Jezus nie byłby na marszu tych grzeszników, nie dlatego, że są grzesznikami, lecz dlatego, że trwają w upadku i mówią, że to nic złego. Ponadto sam Pan Chrystus powiedział, że jest tam, gdzie dwaj lub trzej gromadzą się w Jego Imię. Stąd nasza wiara, że był razem z modlącymi się Wrocławianami. Ufamy, że w Swym Miłosierdziu doprowadzi do nawrócenia błądzących i upadłych w grzech sodomii.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, za wspólną modlitwę. Nie każdy miał na tyle odwagi, by iść razem z nami. Nie każdy miał odwagę stanąć razem z nami w obronie normalności, w obronie wartości, na których wzrastał nasz Naród.

Wierzymy, że całe środowisko, które w ubiegłą sobotę maszerowało pod barwami tęczy nawróci się i przyjmie, że tęcza jest symbolem przymierza Boga z ludźmi, a nie sodomii. Wszystkich, którzy czytają te słowa prosimy o modlitwę w intencji naszego Narodu, by trwał wiernie przy Bogu, by Polonia była zawsze semper fidelis.

 

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij