Łódź: Sprzeciw wobec ,,tęczowych piątków” w łódzkich szkołach

W miniony piątek (26 października) działacze ONR Łódź spotkali się pod XXI LO przy ulicy Kopernika 2, gdzie od wczesnych godzin porannych rozpoczęli rozdawanie ulotek. 

Treść ulotki podkreślała jednocześnie nadużywanie tego określenia przez środowiska lewicowe w celu deprawacji społeczeństwa, przypominając, że jest sprzeczne z Konstytucją RP. W art. 18 ustawy zasadniczej jest zawarte prawo do ochrony rodziny. Dodatkowo w tekście znalazł się adres mailowy kuratorium oświaty oraz prośbą o zgłaszanie wydarzenia do w.w. urzędu.

Nie spodobało się to pani dyrektor, która groziła uczestnikom akcji policją. Działacze ONR działając postępowali zgodnie z prawem i nie dali się zastraszyć. Kierownik placówki po krótkiej wymianie zdań i otrzymaniu kilku niewygodnych pytań wróciła do budynku liceum. Akcja cieszyła się z zainteresowaniem uczniów. Część z nich dyskutowała z naszymi działaczami wykazując zrozumienie dla sprzeciwu wobec „tęczowych piątków”. Również kilkoro młodych ludzi wyraziło dość ostentacyjnie inne zdanie do czego oczywiście mieli pełne prawo.

Po wydarzeniu pani dyrektor udzieliła głosu Radiu Łódź. Niestety wersja przez nią przedstawiona mija się z prawdą. Mamy nadzieję, że zgodnie z obietnicą następnym razem decyzja dotycząca udziału w wydarzeniach organizowanych przez Kampanię Przeciw Homofobii będzie bardziej przemyślana.

Przypomnijmy, że Kampania współpracuje z Fundacją Róży Luxembur która jest komunistyczną organizacją oraz innymi niemieckimi organizacjami. Informacja o partnerach/sponsorach KPH znajduje się na stronie internetowej https://kph.org.pl na samym dole. Tak się składa, że organizacja „walcząca” z homofobią szerzy tak naprawdę marksizm kulturowy i deprawuje młodzież. Nie może być na to miejsca w szkole która wedle założenia jest neutralna światopoglądowo. Dlatego sprzeciw wobec akcji tego typu będzie powtarzany ile razy będzie to konieczne. Środowiska LGBT rozwijają się tak jak ich nazwa. Dzisiaj jest mowa o akceptacji związków homoseksualnych, jutro związków ze zwierzętami, a pojutrze o przyzwoleniu na pedofilie. Zdaniem feministki Moniki P.: „Większość wykorzystujących seksualnie dzieci to nie są pedofile, to normalni mężczyźni”. Dlatego Obóz Narodowo-Radykalny wspólnie z Młodzieżą Wszechpolską monitoruje i zgłasza wszelkie wydarzenie związane z promowaniem dewiacji w szkołach.

Zachęcamy rodziców do rozmowy z dziećmi na temat zajęć w szkole i pisania skarg w razie nadużyć pod adres: kolodz@kuratorium.lodz.pl

 

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij