Rekrutacja do Obozu Narodowo-Radykalnego!

Kierownik Obozu Narodowo-Radykalnego Kol. Tomasz Dorosz apelował w swoim przemówieniu na Marszu Niepodległości o to, aby Polacy zrzeszali się w organizacjach narodowych i działali na rzecz Narodu cały rok.

Niestety nasze społeczeństwo jest bierne i mimo że w naszym Kraju nie ma jeszcze takich problemów, jakie widzimy w państwach zachodnich, wszystko wskazuje, że przy takim podejściu naszego narodu, czeka nas podobny los. Nasza bierność i brak zaangażowania się w działalność powoduje, że nawet mniej liczne środowiska są głośne. Przykładem są projekty związane z gender – tęczowe piątki, parady równości, czy śmieszne blokady czerwonych obywateli.

Mimo że są to małe grupy, bardzo szybko jednoczą się i wpływają na los naszego kraju i ludzi, niestety także tych najmłodszych. Nie możemy stale cieszyć się, że w Polsce jeszcze sporo osób wyznaje tradycyjne wartości, ponieważ nie jesteśmy w stanie ich bronić. Nie organizujemy się i nie pokazujemy naszych poglądów, jesteśmy bierni.

W związku z tym warto zrobić sobie rachunek sumienia i odpowiedzieć na pytania – Czy faktycznie robię wszystko, aby moja Ojczyzna była bezpieczna? Czy robię wszystko, aby moje dzieci nie musiały oglądać obrazków, które widzimy w mediach na przykład z Francji czy innych europejskich państw?

Najlepszym sposobem na zaangażowanie się w aktywizm na rzecz Polski jest dołączanie do organizacji narodowych.

Obóz Narodowo-Radykalny jest ruchem społecznym skupiającym młodych Polaków, którym bliskie są takie wartości jak Bóg, Honor, Ojczyzna, Rodzina, Tradycja i Przyjaźń. Nie jesteśmy partią polityczną, gdyż nie interesuje nas udział w oligarchicznych rozgrywkach parlamentarnych.

Zamiast przepychanek międzypartyjnych i obiecywania wyborcom gruszek na wierzbie, preferujemy narodowy aktywizm. Obszar naszych działań jest bardzo szeroki. Organizujemy patriotyczne manifestacje (jesteśmy współorganizatorem Marszu Niepodległości, największej tego typu demonstracji w powojennej Polsce), sprzeciwiamy się lewackiej propagandzie, współpracujemy ze środowiskami kombatantów, organizujemy wykłady, prowadzimy działalność charytatywną (krwiodawstwo, dary dla Domów Dziecka i osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej) oraz propagujemy ideę narodową, wykorzystując różne metody.

W swoich działaniach łączymy formację ideową z czynną działalnością, gdyż sądzimy, że słowa niepodparte czynami są tylko pustym sloganem. Kontynuujemy dzieło naszych ideowych przodków, takich jak Roman Dmowski, Jan Mosdorf, Tadeusz Gluziński, Henryk Rossman, czy Adam Doboszyński.

Jesteśmy Narodowcami XXI wieku, więc naszym celem nie jest historycyzm czy sentymentalizm, ale ciągły rozwój i praca nad odrodzeniem wartości narodowych i katolickich. Nie chcemy stać z boku i narzekać – chcemy brać sprawy w swoje ręce.

Możesz działać z nami cały rok, nie tylko podczas ważnych świąt i rocznic.

Bądź odpowiedzialny za przyszłość Polski i pamiętaj o swoich obowiązkach względem Ojczyzny.

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij