Warszawa: ,,Stop niekontrolowanej imigracji”- pikieta

„Stop masowej niekontrolowanej imigracji’- takie było hasło pikiety, która miała miejsce na Placu Zamkowym w Warszawie. Demonstracja zorganizowana przez Ruch Narodowy przy współudziale Obozu Narodowo Radykalnego to kolejne zgromadzenie, które ma zwrócić uwagę społeczeństwa na skutki niekontrolowanej imigracji.

Profesor Jerzy Robert Nowak, który zabrał głos jako pierwszy, przypomniał o obietnicach przedwyborczych Prawa i Sprawiedliwości. Wskazał, że PiS zdradził swoich wyborców i kłamie ukrywając przed społeczeństwem ilość niekontrolowanych imigrantów. Wskazał też na stanowisko hierarchów kościelnych wspierających imigrację a szczególnie kardynała Kazimierza Nycza.

O problemie emigracji młodych Polaków, którzy nie mogą znaleźć godnej pracy w Polsce i zastępowani są tanią siłą roboczą, mówiła Joanna Teglund. Pani Joanna jest ekspertem z dużym doświadczeniem i od wielu lat ostrzega Polaków przed skutkami błędnej polityki migracyjnej. Zwróciła uwagę na fakty, które nie są znane i nagłaśniane przez media głównego nurtu: Polska przyjęła w roku 2017 najwięcej imigrantów w całej Unii Europejskiej i podąża drogą Szwecji. To właśnie Szwecja boryka się z ogromnymi problemami, których skutki są nieodwracalne dla społeczeństwa.

 Jedno z największych problemów to ogromna przestępczość, głównie na tle seksualnym, których ofiarami są młode Szwedki. Joanna Teglund zwróciła uwagę na podobieństwa działań obecnego polskiego i szwedzkiego rządu. Polacy są okłamywani przez Prawo i Sprawiedliwość, podobnie jak byli okłamywani Szwedzi i nie reagowali oni na negatywne skutki sprowadzania imigrantów.

Michał Jelonek, rzecznik Obozu Narodowo Radykalnego powiedział: ,,Od 3 lat rząd PIS instaluje nam setki tysięcy imigrantów z Pakistanu, Nepalu, Indii  czy Bangladeszu oraz miliony z Ukrainy. NIE dajmy sobie wmówić, że postawa antyimigracyjna to jest rasizm, ksenofobia czy szowinizm.” Wspomniał o ,,ordo caritatis”, czyli porządku miłowania obecnym w nauce prymasa Stefana Wyszyńskiego. Każdy z nas powinien  zadbać w pierwszej kolejności  o swój naród i swoją rodzinę. „Dzisiaj panuje u nas przeświadczenie, że odkąd rząd PiS stroi się w bogoojczyźniane piórka, to problem imigrantów nie istnieje.Chcemy być narodem mądrym przed szkodą  a nie po szkodzie” – zakończył swoje przemówienie rzecznik Obozu Narodowo-Radykalnego.

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij