Toruń: Wizyta na strzelnicy i zbiórka dla schroniska

W niedzielę 3 lutego 2019 jako toruński oddział Obozu Narodowo-Radykalnego spotkaliśmy się na strzelnicy.

Pojechaliśmy pod Aleksandrów Kujawski, niedaleko miasteczka Gęsin. Dla jednych było to przypomnienie i odświeżenie wiedzy z obsługi broni, dla innych zupełna nowość. Mieliśmy okazję strzelać z różnych typów broni: krótkiej (Walter P99, CZP07) i długiej (Mauser 98K i AK47). Oprócz emocji towarzyszyła nam lekka adrenalina.

Wspólnie stwierdziliśmy, że na pewno nie był to ostatni raz i będziemy namawiać inne oddziały do takiej formy spędzania czasu wolnego. Zapoznaliśmy się z regulaminem strzelnicy i planujemy dalszą, jakże ważną kontynuację nauki w tym zakresie.

Dodatkowo tego samego dnia w drodze powrotnej udało nam się zakończyć zbiórkę dla psiaków. Przewieźliśmy wszystkie dary do toruńskiego schroniska. Koce, ręczniki, podkłady, karmy, nakrętki – to tylko część wszystkich darów, które uzbieraliśmy. Choć to kropla w morzu potrzeb, wierzymy, że pieskom będzie ciut lepiej.

A my nie spoczywamy na laurach, tylko dalej bierzemy się za kompletowanie nowych potrzebnych rzeczy do schroniska. Mamy nadzieję, że kolejna zbiórka będzie jeszcze bardziej owocna.

 

 

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij