Oddział Niemcy: Paczka dla Rodaków

Nasi działacze z Oddziału w Niemczech, w liczbie 3 osób, wybrali się kilka dni temu, by wręczyć dary bezdomnym podopiecznym kol. Koordynatora oddziału niemieckiego.

Warto wspomnieć, że opiekuje się on od dłuższego czasu m.in. parą Polaków w Hamburgu, dzięki czemu ich sytuacja uległa diametralnej poprawie. Tym samym 1 marca 2019 r. odbędzie się pierwsze w historii zawarcie przez bezdomnych cywilnego związku małżeńskiego w rezydencji Konsula RP w Hamburgu. Warto nadmienić, że jednym ze świadków, będzie właśnie kol. Mariusz. Przyszłe małżeństwo spodziewa się dziecka, dlatego też Oddział w Niemczech będzie organizował zbiórkę artykułów na wyprawkę dla dziecka oraz rzeczy niezbędnych dla wsparcia rodziców w tym, bez wątpienia najważniejszym dla nich okresie życia, cała zbiórka będzie miała formę prezentu ślubnego od Obozu dla szczęśliwych rodziców.

Przy okazji zbiórka tyczyć się będzie również rzeczy dla innych bezdomnych, których egzystencja niestety nie uległa, do tej pory, poprawie. Podsumowując — para, której pomaga nasz działacz, jest dowodem na to, że jeśli są chęci, są też efekty oraz jest to dowód na to, że przychodzi w końcu czas na „owoce” bezinteresownej pomocy. Dlatego zawsze warto pomagać.

 

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij