Lubin: Lubiński Marsz jest świętem rodzin, bo w rodzinie jest siła!

Po raz szósty, ulicami Lubina przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. Brygada Dolnośląska wzięła udział w tym cyklicznym wydarzeniu 2 czerwca 2019 r.

Marsz jest piękną manifestacją radości czerpanej z życia rodzinnego, skupiających całe rodziny i wszystkich ludzi, którzy chcą głośno promować i inicjować działania, które wspierają wartość życia ludzkiego i wspólnoty jaką jest rodzina rodzina.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele pw. św. Jana Bosko, po nich nastąpił Marsz ulicami Lubina.

Tegoroczne Marsze dla Życia i Rodziny, odbywają się pod hasłem „Seksedukacja to deprawacja” i mają na celu, przypomnieć o prawach rodziców, które są potwierdzone systemem prawnym, chronione i uznane.

Pochodzą one jednak przede wszystkim z naturalnego prawa i to rodzice mają to niezbywalne prawo i obowiązek wychować dzieci zgodnie w własnymi przekonaniami i wartościami, które dla nich cenne i najważniejsze. Instytucje mają te prawa strzec, nie narzucać deprawujący model edukacji, która m.in nachalnie promuje prawa mniejszości seksualnej,nieskrępowanej wolności seksualnej wśród dzieci, a wszystko pod kłamliwym płaszczykiem troski o nasze pociechy.

Lubiński Marsz jest swoistym świętem rodzin, bo w rodzinie jest siła!

Po marszu rozpoczął się radosny piknik z wieloma atrakcjami dla najmłodszych.

Za rok, również nas nie zabraknie na Marszu, który jest pięknym przykładem jedności rodzin i wszystkich ludzi, dla których wartości rodzinne są najważniejsze i nie zgadzają się na bezczelne ich negowanie oraz wyrzucanie ich z przestrzeni publicznej.

 

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij