Częstochowa: Dewianci zatrzymani – Jasna Góra obroniona! [Fotorelacja]

16 czerwca 2019 r., pozostanie zapisany w naszych sercach jako piękny dzień.

W tym dniu dewianci po raz kolejny próbowali dostać się na Jasną Górę i zbezcześcić duchową stolicę Polski i święte miejsce dla każdego Polaka katolika.

Próby przedarcia się na teren Sanktuarium okazały się jednak daremne. Wiele środowisk narodowych, patriotycznych, pielgrzymi, kibice Rakowa i mieszkańcy Częstochowy nie dopuścili do tego haniebnego czynu.

Jako Obóz Narodowo-Radykalny także byliśmy obecni w Częstochowie, by chronić święte miejsce przed prowokacją środowisk LGBT. Udało nam się zrealizować wspólny cel łączący wiele środowisk i zablokować paradę równości. Pilnowaliśmy także wejść przy bramach Klasztoru, aby nie dopuścić do wejścia prowokatorów i dewiantów.

Parada równości zgromadziła zaledwie kilkadziesiąt osób i okazała się totalną porażką ze strony organizatorów. Niestety i tym razem Polska Policja nie zwracała uwagi na profanacje symboli ze strony uczestników parady, ale chętnie używała gazu w stosunku do kontrmanifestantów, w tym rodzin z dziećmi.

Mimo wszystko ten piękny niedzielny dzień był dla nas niezwykły. Mogliśmy poczuć siłę jedności w naszej organizacji, a także jak bardzo ważna jest idea, dla której żyjemy.

Na sam koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie z banerem, na którym widniał cytat z Pisma Świętego, „Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą co czynią”.

 

1. Osoby, które dopuściły się profanacji symboli religijnych oraz narodowych, co widać również w naszej fotorelacji, zostały zgłoszone.

 

 

 

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij