Toruń: Wyprawka dla przedszkolaka i publiczny różaniec

Piękna słoneczna niedziela okazała się dla działaczy toruńskiego oddziału bardzo pracowita. W tym dniu (15.09.2019 r.) odbyła się kolejna już zbiórka pieniędzy na akcję wyprawki dla lokalnych przedszkolaków.

Panujący nam socjalizm w swojej rozrzutności wszelkich dodatków i „ileś tam-plusów” nie obejmuje tych najmłodszych uczniów, dlatego też wybraliśmy placówki, które wesprzemy materialnie, obdarowując je kredkami, mazakami, grami planszowymi, pluszakami.

Darczyńcy zostali także zapoznani z naszą mobilną aplikacją, a dla maluchów przygotowaliśmy kolorowanki! Zbiórki odbywały się wcześniej w innych oddziałach Brygady Kujawsko-Pomorskiej oraz online. Zebrana kwota nas zadowala i ukazuje wartość oddolnych działań społecznych.

Po zakończeniu zbiórki udaliśmy się pod pomnik Kopernika, gdzie po raz kolejny wzięliśmy udział w Publicznym Różańcu. Był to bardzo ważny moment, ponieważ już w sobotę w naszym mieście odbędzie się parada dewiantów. Przy okazji zapraszamy serdecznie na marsz kontrę do tego obwoźnego cyrku.

https://zrzutka.pl/nfzxn2 Zachęcamy gorąco do wsparcia!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij