Toruń: Marsz normalności

Na mapie tęczowego cyrku obwoźnego tym razem stanął Toruń. Tak jak w każdym wcześniejszym mieście ich występów, tak i tutaj, aktorzy, dewianci i ludzie ich wspierający zostali zwiezieni z całego kraju, a i pewnie zza granicy też. Dzięki szybko podjętym działaniom organizacyjnym udało się zablokować tę karawanę i nie dopuścić, aby wjechała na swoich sztucznych jednorożcach i innych, tylko im znanych zabawkach, do centrum starówki.

Wraz z wieloma środowiskami patriotycznymi, katolickimi, antyaborcyjnymi i mieszkańcami Torunia 21 września 2019 r. zorganizowaliśmy pikietę pod pomnikiem Kopernika, na głównym placu miasta, która następnie przemieniła się w marsz normalności ulicami starówki. Początek zgromadzenia był bardzo uroczysty i wzniosły. Wspólnie odśpiewana Rota, a następnie odmówiona część bolesna Różańca pozwoliła zwrócić uwagę przechodniów z jak ważnym problemem mamy obecnie do czynienia. Problem ten opisał nasz Kolega w swoim przemówieniu, zwracając uwagę na katastrofalne skutki, jakie niesie ze sobą akceptacja żądań ideologii lgbt. Po przemowach udaliśmy się w marsz normalności, silnie akcentując swoją obecność na starówce.

Dziękujemy stowarzyszeniom katolickim i antyaborcyjnym, a także nacjonalistycznym, które nie pozostały bierne i razem z nami współtworzyły to ważne wydarzenie. Nigdy nie pozwólmy, by to, co jest zgodne z naszą Wiarą, a także po prostu z naturą, było szykanowane i określane jako nienawistne.

Czołem Wielkiej Polsce!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij