Brygada Dolnośląska: Podsumowanie miesiąca trwania Głodnych Nakarmimy

Po raz czwarty we Wrocławiu, ma miejsce inicjatywa Brygady Dolnośląskiej ONR, Głodnych Nakarmimy. Rozdawanie ciepłych posiłków ruszyło w dniu 7 grudnia ubiegłego roku, wraz z pogorszeniem warunków pogodowych. W tym roku nasza akcja ma szerszy wymiar gdyż, co sobotę rozdajemy ciepłą strawę w 2 miejscach oraz uruchomiliśmy zbiórkę rzeczy dla potrzebujących.

Ciepłe posiłki rozdajemy w noclegowni przy ulicy Małachowskiego, a także w ogrzewalni przy ulicy Gajowickiej. Za nami już 5 tydzień akcji, podczas której rozdaliśmy ponad pół tysiąca litra gorącej zupy! Jest to dla nas ogromna radość, widzieć uśmiechnięte twarze Osób, które co tydzień czekają na nas. Kierujemy się ogromnym poczuciem solidaryzmu z naszym Narodem, przede wszystkim z tymi, do których należy wyciągnąć pomocną dłoń, bo to nie tylko piękne słowa, ale konkretne działania naszych Kolegów i Koleżanek.

Akcja potrwa co najmniej do 2 lutego, więc tak możecie nam pomóc:

➡️ Udostępnić artykuł
➡️ Dokonać wpłaty na zrzutkę: https://zrzutka.pl/f7wfpt
➡️ Każdemu spotkanemu bezdomnemu przekazać, że w sobotę w noclegowni na ulicy Małachowskiego, a także w miejskiej ogrzewalni przy ulicy Gajowickiej we Wrocławiu od 14:00 może otrzymać posiłek
➡️ Do w/w miejsc od godziny 14, przenieść ciepłe, czyste i schludne ubrania oraz środki czystości

Serdecznie dziękujemy Wam, za już udzielone wsparcie i zachęcamy Was do włączenia się do akcji!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij