Bieg Tropem Wilczym w Toruniu

O samych Żołnierzach Wyklętych można mówić bez końca. Wiele książek zostało napisanych i wiele jeszcze zostanie tak jak filmów i wszelkich dzieł z nimi związanych. Pamięć o ich walce i życiorysach, jest nieodzownym elementem działalności nacjonalistycznej. Wszyscy wiemy, jak wspaniałymi wzorami do naśladowania są dla niejednego z nas. Tym bardziej cieszą wszelkie inicjatywy przybliżające ich wszystkim rodakom.

1 marca obchodzimy Dzień Żołnierzy Wyklętych. Oficjalne święto państwowe, które z roku na rok angażuje coraz więcej osób. Popularnym sposobem oddania hołdu naszym Bohaterom jest Bieg Tropem Wilczym, organizowany w całej Polsce. Nie inaczej było w Toruniu gdzie działacze Brygady Kujawsko-Pomorskiej wsparli organizatorów swoimi siłami. Po raz kolejny mogliśmy z dumą reprezentować naszą Organizację, której hasło „Bóg, honor i ojczyzna” jest równie bliskie, jak Wyklętym. Jako że nie samą działalnością człowiek żyje, jeden z Działaczy zdobył 2 miejsce w swojej kategorii w biegu na 10 km! Wspaniały sukces potwierdzający, że w zdrowym ciele zdrowy duch, a sport jest też formą samodoskonalenia się każdego z nas! Jeszcze raz gratulacje!

Wierzymy, że idea tego święta pozwoli na coraz szersze propagowanie tych wielkich postaci. Bardzo cieszy nas tak duży odzew ducha patriotycznego w Narodzie, a także wysokie zainteresowanie naszą nacjonalistyczną aplikacją.

Do zobaczenia za rok!

Czołem Wielkiej Polsce!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij