Kraków: konferencja pt. „Jak powstrzymać lewicowy progresywizm

W sobotę 7 marca w Krakowie odbyła się konferencja pt. „Jak powstrzymać lewicowy progresywizm? Polska (kontr)rewolucja konserwatywna”, organizowana przez Towarzystwo Studentów Polskich.

Wśród przemawiających znaleźli się przedstawiciele różnych organizacji, w tym; Adam Seweryn z Obozu Narodowo Radykalnego, Kamil Klimczak z Klubu im. Romana Dmowskiego oraz Szymon Orzoł z Towarzystwa Studentów Polskich. Różnorodne były też tematy przemówień prelegentów. Uczestnicy konferencji mogli usłyszeć o formacji młodzieży, doświadczeniach związanych z pracą w niezależnych mediach, wykorzystaniu falsyfikacjonizmu przeciw włączaniu nauk przyrodniczych do sporów ideologicznych, sposobie na wyparcie marksizmu z nauk społecznych oraz kłamstwach lewicy związanych z aborcją, antykoncepcją i edukacją seksualną.

Pozostaje nam mieć nadzieję, że ta konferencja i przyszłe wydarzenia wspomogą wymianę myśli w środowiskach szeroko pojętej prawicy i pozwolą przygotować grunt pod prawdziwą (kontr)rewolucję na polskich uczelniach.

Wystąpienia prelegentów dostępne są w Internecie na kanale Sekcji Naukowej TSP

https://www.youtube.com/channel/UC90docVfuQNUmL2w0b0MzXQ/videos).

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij