ONR: Oświadczenie w sprawie wyborów prezydenckich

Oświadczenie w sprawie wyborów prezydenckich 2020

Obóz Narodowo-Radykalny kierując się w swoich działaniach wyłącznie Ideą i dobrem Polski, wobec braku kandydata reprezentującego nacjonalistyczny i antysystemowy punkt widzenia nie udziela poparcia żadnemu ze startujących kandydatów.

Uważamy, że abstrahując od kontrowersyjnych okoliczności i formy, w jakiej tegoroczne wybory mają się odbyć, jest to kolejny tragikomiczny spektakl demoliberalnego teatrzyku.

Wszyscy startujący kandydaci są politykami głęboko osadzonymi w demoliberalnym systemie, pomimo tego, że ciągle atakują się nawzajem i tworzą pozory jakoby mieli mieć różne od siebie idee i programy.

Wyrażamy nasz sprzeciw wobec podsycania sztucznej wojny polsko-polskiej, manipulowania Polakami i antagonizowania polskiego społeczeństwa w imię interesów koterii politycznych.

Naszych sympatyków namawiamy do zbojkotowania wyborów i przestrzegamy przed demoliberalnymi politykami próbującymi przybierać narodową retorykę, celem przyciągnięcia patriotycznego elektoratu.

Informujemy także, że niezależnie od tego, który z kandydatów wygra wybory, będziemy uważnie obserwować jego działania, dokonując merytorycznej krytyki.

Zarząd Główny Obozu Narodowo-Radykalnego

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij