Bielsko – Biała: List do „Margot”

Dzisiaj w Bielsku-Białej miał miejsce interesujący happening organizowany przez partię Razem. Oczywiście postanowiliśmy wziąć w nim udział. Celem wydarzenia było napisanie listu do „Margot”. Jako ONR oraz Młodzież Wszechpolska z Bielska-Białej również napisaliśmy kilka słów do Michała Sz.

Apelowaliśmy, żeby uważał na siebie w więzieniu, bo czyha na niego sporo niebezpieczeństw. Życzyliśmy również znalezienia pracy, która nie będzie zmuszała go do przebieranek i udawania, że ma problem z tożsamością. Być może areszt sprawi, że chłopak ogarnie się, nawróci i założy normalną rodzinę.

Mamy nadzieję, że przerażeni działacze partii Razem przekażą Michałowi nasze dobre słowo.

Obóz Narodowo-Radykalny Bielsko-Biała
Młodzież Wszechpolska Bielsko-Biała

Poniżej prezentujemy treść listu:

Czołem Michał.

Wierzymy, że pobyt w areszcie zmieni Twoje podejście do ludzi i świata. Staniesz się człowiekiem otwartym na osoby o innych poglądach i zrozumiesz, że atakowanie kogokolwiek na ulicach, nawet przeciwników politycznych, nie jest dobre.

Życzymy Ci, abyś odnalazł drogę do Boga i zmienił swoje anarchistyczne postępowanie. Jesteśmy przekonani, że kiedy dojrzejesz, na pewno znajdziesz wartościową kobietę, może skończysz studia, a nawet znajdziesz satysfakcjonującą pracę. Wiemy, że cała szopka dotyczącą Twojej niepewnej tożsamości związana jest z zarobkiem, ale kiedy zaczniesz normalnie zarabiać, nie będziesz musiał się przebierać i wymyślać absurdów.

Trzymaj się chłopie i nie daj się wykorzystać.
Pozdrowienia do więzienia.

Obóz Narodowo-Radykalny Bielsko-Biała
Młodzież Wszechpolska Bielsko-Biała

Kontakt:

oddzialbielskobiala@onr.com.pl

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij