Brygada Górnośląska: Kraków przeciw paradzie równości

29.08. 2020 r. odbyła się w Krakowie manifestacja Kraków przeciw paradzie równości. Organizatorami byli Nacjonalistyczne Południe, 3Droga oraz Małopolscy Patrioci.
W manifestacji aktywnie uczestniczyli koledzy z Brygady Małopolskiej ONR, ONR Podhale wsparci przez członków Oddziału Bielsko-Biała.
Dało się również zauważyć kilka grup Obrońców Życia, które zorganizowały pikiety, przeciw proponowaniu dewiacji.
W czasie przemarszu wokół krakowskiego rynku wznoszono hasła „Tu jest Polska nie Bruksela, tu się zboczeń nie popiera”, czy też „Chłopak i dziewczyna, normalna rodzina”, oraz wiele innych, w których postulowano normalność w życiu społecznym i narodowym.
Z przykrością zaobserwowaliśmy, że w Paradzie Równości uczestniczyło wiele młodych ludzi, zwłaszcza dziewcząt, co jest dowodem na destrukcyjną działalność LGBT na ich umysł, sposób rozumienia rzeczywistości. Rzeczywistość, która dla nich jest czymś pokrzywionym, gdzie zdobycze nauk biologicznych należy odrzucić, a dążenie do prawdy jest zbędne, bo każdy ma swoją.
Manifestacje, które demaskują fałsz i obłudę, prezentowane przez nurt polityczny LGBT są obecnie koniecznością, którą powinni wypełnić wszyscy, którym Ojczyzna droga.

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij