Bydgoszcz: Stop Absurdom!

Ostatnimi czasy w polskiej opinii publicznej przewija się temat LGBT+. Wraz z działaczami MW, RN oraz Bydgoskimi patriotami postanowiliśmy wyrazić swoją opinię na ten temat. Zorganizowaliśmy dziś pikietę na ulicy Mostowej w Bydgoszczy, aby uświadomić, mieszkańcom tego miasta jak są oszukiwani. Otóż w mediach ideologia wszystkich mniejszości seksualnych, (których liczbę kreuje się na tyle, ile jest ich przedstawicieli) przedstawiana jest jako coś wspaniałego, niewinnego, dobrego i pożądanego. Ci, którzy ośmielą się temu przeciwstawić, są wytykani palcami, kreowani na faszystów i ciągani przed sąd. Tymczasem działacze ruchu LGBT coraz śmielej wkraczają ze swoimi zboczeniami w każdy zakątek życia Polaków. Obrazoburcze spektakle, bezczeszczenie pomników, godła, wizerunków świętych, a nawet świątyń, parodiowanie procesji czy Mszy Świętej są już nieodłącznymi metodami ich pseudotęczowej propagandy.

Wiemy, że skoro nie potrafią uszanować żadnych świętości, to nie cofną się również przed demoralizacją kilkulatków, o co zresztą już postulują i odnoszą coraz większe sukcesy. A za to wszystko dostają pokaźne wynagrodzenie od swoich zwolenników.
Nie popieramy zboczeń w żadnej formie. Dlatego też podczas wydarzenia zbieraliśmy podpisy pod projektem ustawy, mającej ograniczyć zasięgi działalności demoralizatorskich środowisk.
Mówimy STOP ideologii LGBT!

Stop Absurdom!
Zapowiadamy więcej takich wydarzeń w niedalekiej przyszłości.
CWP!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij