Brygada Kujawsko-Pomorska: 11 listopada

Oprócz wszystkich niepewnych rzeczy, jakie przynosi nam rok 2020, są też rzeczy pewne. Tak pewne, jak narodowe świętowanie odzyskania po 123 latach niepodległości. Data ta jest wpisana na czerwono w kalendarzu każdego nacjonalisty, a od wielu lat łączy ona nasze środowisko we wspólnym marszu ulicami naszej stolicy.

Tym razem Brygada Kujawsko-Pomorska zajęła się świętowaniem lokalnie wraz z zaprzyjaźnionymi organizacjami narodowymi, patriotycznymi, katolickimi, kibicowskimi. Nasi działacze oddali należny hołd Ojcom niepodległości w Bydgoszczy, Łabiszynie, Szubinie, Toruniu i Ciechocinku. Zajęli się porządkowaniem grobów poległych żołnierzy i zamordowanych cywilów. Wraz z Bydgoskimi Patriotami, Światowym Związkiem Żołnierzy Armii Krajowej, kibicami Zawiszy, Brygadami Narodowymi ułożyli z kwiatów wielkie krzyże pamięci, oraz odwiedzili bydgoskie nekropolie.

Po raz kolejny współpraca tych wszystkich, którym bliska jest dewiza — Bóg, Honor i Ojczyzna — przyniosła bardzo dobre efekty. Do zobaczenia na narodowym szlaku! Czołem Wielkiej Polsce!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij