Brygada Górnośląska: Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Katowicach

SSK „Kierunki” Bielsko-Biała

Ludzie żyjący w dzisiejszym świecie coraz bardziej skupieni są na sobie i prowadzą bardzo egocentryczny tryb życia. Myślą wyłącznie o własnym interesie i darzą do zaspokajania swoich potrzeb, zapominając o tym, że obok nas jest wielu innych potrzebujących osób.

Stowarzyszenie Kierunki ma na celu angażować ludzi do działalności społecznej i pomagać innym w ramach solidaryzmu.
Już w marcu ruszyliśmy z bardzo ważną akcją-zbiórką dla Domu Samotnej Matki w Katowicach. Akcja z racji bardzo dużego zainteresowania została przedłużona aż do połowy kwietnia.

Udało nam się zebrać kilkaset złotych. Dzięki zgromadzonym środkom pieniężnym mogliśmy zakupić żywność długoterminową, z której skorzystają matki oraz dzieci mieszkające w katowickiej placówce.
Chcieliśmy w tym miejscu bardzo serdecznie i z całego serca podziękować dla Obozu 1934, dla pracowników Urzędu Pocztowego Bielska-Biała 2 oraz wielu prywatnym osobom, które okazały wielkie serce.

Z racji kwarantanny placówka została zamknięta dla osób z zewnątrz i nie mogliśmy spotkać się z podopiecznymi placówki w jej środku.
Nie jest to jedyna akcja społeczna i charytatywna, jaką planujemy w tym roku przeprowadzić. Nie spoczywamy na laurach i zamierzamy działać dalej.

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij