Nacjonalistyczne Święto Pracy

1 maja to jedna z najważniejszych dat w kalendarzu każdego nacjonalisty. W przeciwieństwie do niektórych środowisk konserwatywnych nie uważamy, że Święto Pracy jest reliktem komunizmu, ale stawiamy sobie za cel poprawę położenia polskiego pracownika.

Przeciwstawiamy się głodowym pensjom i wyzyskowi pracownika. Zgodnie ze sprawiedliwością społeczną, każdy ma prawo do uczciwych zarobków pozwalających na podstawowe utrzymanie. Warunki zatrudnienia nie mogą powodować obaw o każdy kolejny dzień, stop ze „śmieciówkami”.

Chcemy aby praca w Polsce była dla Polaków. Zatrzymajmy emigrację ekonomiczną naszych rodaków przestając wspierać tanią siłę roboczą zza wschodniej granicy, sprowadzaną do naszego kraju m. in. z chęci jak największego drenażu pracownika.

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij