Brygada Kujawsko -Pomorska: #PorzadekNatury

#PorzadekNatury to akcja mająca na celu przypomnienie jak wielką rolę odgrywa natura w naszym życiu codziennym. Bardzo często zabiegani nie widzimy, jakiej ulega ona degradacji. Uderzyć należy się tutaj w pierś i przyznać, że jest to tylko i wyłącznie negatywna zasługa nas, mieszkańców, że okoliczne lasy wyglądają tak, a nie inaczej. Na szczęście coraz rzadziej tolerowane jest w naszym społeczeństwie, wyrzucanie śmieci gdzie popadnie. Kary finansowe mogą odstraszyć takich brudasów, ale to nasza reakcja powinna być stanowcza i szybka.

Dziękujemy za nominację Kolegom z Brygady Lubelskiej (Nacjonalistyczna Lubelszczyzna). Wielkie podziękowania również za sam pomysł na akcję dla Autonomicznych Nacjonalistów z Puław.

Posprzątaliśmy kilka leśnych miejsc na Kujawach, a odpowiednią wpłatę charytatywną przekazaliśmy dla Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy.

Do udziału w akcji #PorzadekNatury nominujemy nasze Koleżeństwo z Brygady Górnośląskiej ONR (Inicjatywa patriotyczna województwa śląskiego). Macie 7 dni (od 21.05.2021) na posprzątanie lokalnego lasu, wpłatę na wybrany przez Was cel zajmujący się ochroną przyrody i nominację kolejnej grupy.

Śmiecisz w lesie? Jesteś śmieciem!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij