Brygada Podkarpacka: Paczki dla dzieci od narodowców

Z inicjatywy działaczy narodowych z Przeworska w ostatnich tygodniach został zorganizowany turniej piłkarski „Uśmiech Dziecka Najważniejszy”, którego celem był zakup sprzętu sportowego oraz podarunków dla podopiecznych domu dla dzieci w Dynowie.

Była to pierwsza inicjatywa narodowców związana z projektem „Niesiemy Dzieciom Światło”, który ma na celu organizację wydarzeń sportowo-edukacyjnych dla wychowanków domu dla dzieci w województwie podkarpackim. Za uzbieraną sumę pieniędzy, w miniony weekend przekazano paczuszki, w których znajdowały się artykuły szkolne, ale także sprzęt sportowy np. getry piłkarskie, bandaże bokserskie, rękawice do treningów fitness, saszetki piłkarskie, czy zabawki dla najmłodszych, podopiecznych.

Do akcji włączyli się również pracownicy salonu fryzjerskiego Barber Head z Przeworska, przekazując worki bokserskie dla naszych, starszych wychowanków, które niebawem posłużą w celu organizacji treningów sztuk walki. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zapraszamy do Dynowa!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij