Brygada Małopolska: 15 lecie działalności Brygady

11.09.2021 r. to dla naszej brygady szczególna data, niemalże co roku z okazji zbliżającej się rocznicy zwycięstwa Jana Sobieskiego pod Wiedniem organizowaliśmy czy to pikietę, czy demonstracje, tym razem dla naszej Brygady był to moment wyjątkowy, gdyż w tym właśnie roku obchodzimy 15 lecie działalności Brygady Małopolskiej.

Z tej właśnie okazji zorganizowaliśmy konferencję pt. „Nacjonalizm polski w XXI wieku”. Podczas wystąpienia przemawiał kolega Adam Seweryn (ONR/Kierunki) oraz kolega Tomasz Dryjański (miesięcznik Narodowo-Radykalny Szturm). Na koniec konferencji życzenia brygadzie złożył kolega Adrian Kaczmarkiewicz (Kierownik Główny ONR). Po życzeniach i torcie przyszedł czas na prezentację okolicznościowej flagi rocznicowej w blasku pirotechniki, oraz wieczór integracyjny w jednej z krakowskich restauracji.

Dziękujemy wszystkim naszym sympatykom, innym brygadom, oraz wszystkim organizacjom, które tego dnia były razem z nami, miejmy nadzieję, że relacje wypracowane przez te lata trwale scementują więź, która budujemy w walce o Wielką Polskę!

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij