Brygada Pomorska: Pomoc potrzebującym

Regularna, stała pomoc ubogim, potrzebującym czy wykluczonym społecznie jest jednym z najważniejszych zadań Narodowego Radykała i do tego zadania, jako pomorscy ONR-owcy, szczególnie się poczuwamy.
W ostatnim tygodniu połączone siły trójmiejskich oraz kwidzyńskich działaczy Obozu Narodowo-Radykalnego zebrali i dostarczyli pomoc materialną do dwóch placówek społecznych.

W ramach pomocy dla jednego z pomorskich ośrodków dla bezdomnych, w którym to też schronienie znajdują samotne matki wraz ze swoimi dziećmi, dostarczonych zostało kilkanaście kartonów rzeczy, na które składały się ubranka dziecięce, wózek dziecięcy, zabawki, ale także, z okazji spóźnionego Dnia Dziecka, sporo słodkich smakołyków dla najmłodszych podopiecznych.

Z kolei druga część naszej pomocy trafiła do zaprzyjaźnionego trójmiejskiego hospicjum, na którego wyartykułowaną prośbę, dostarczamy całkiem solidną ilość żywności długoterminowej, przede wszystkim w postaci różnego rodzaju nabiału i produktów zbożowych.
Jak zawsze podkreślamy przy tego typu akcjach, a trochę ich przeprowadziliśmy, nie jest to nasze ostatnie słowo. Równie tradycyjnie, dokładne dane placówek, którym udzielamy pomocy, dla ich bezpieczeństwa przed zajadłością różnego rodzaju szmatławców, me(n)diów masowego przekazu oraz różnych „uprzejmie donoszących”, zostawiamy dla siebie.

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij